Výkup vozidel - rychle a bez problémů

Vykup nákladních a užitkových vozů

Vykupujeme vozy značek AVIA, DAF, MAN, IVECO, RENAULT, VOLVO, SCANIA, TATRA, traktory, traktorbagry, valníky, skříně, podvozky, speciální nástavby včetně převzetí leasingu.
Stačí pouze zavolat na telefonní číslo +420 603 259 119, přijedeme k Vám, vozidlo oceníme a nabídneme Vám nejvyšší cenu. Stejně jako při prodeji, i při výkupu je pro nás důležitý spokojený zákazník, a proto jsou naše výkupní ceny v porovnání s konkurencí vždy vyšší. Kupní cenu hradíme okamžitě v hotovosti, nebo dle Vašeho přání bankovním převodem. O veškerou administrativu spojenou s prodejem Vašeho vozu se samozřejmě postaráme.
Velmi důležité je pro nás dlouhodobé budování obchodních vztahů, a proto poskytujeme zákazníkům, kteří našemu autobazaru prodají více než jeden automobil nadstandardní výhody a bonusy.

Komisní prodej

Veškeré vozy přijímáme také do komisního prodeje. U nás Vaše vozidlo pouze nestojí na parkovišti a čeká na svého nového majitele. Každý den aktivně pracujeme na zviditelnění Vaší nabídky na internetu a Váš vůz nabízíme našim stálým zákazníkům a partnerům. Spolupracujeme se všemi velkými prodejními servery, jako jsou cars.cz, tipcars.cz

Výhody

  • výkup za nejvyšší možné ceny
  • peníze ihned v hotovosti
  • vyřízení veškeré administrativy spojené s prodejem
  • přes 20let zkušeností v oboru
  • pro vozidlo si přijedeme k Vám
  • vysoká sleva formou protiúčtu

On-line formulář:


Chcete prodat vozidlo? Vyplňte formulář a mi se Vám ozveme.

té em tři šest dva

Povinné položky jsou označeny tučným písmem a modrou barvou.